Blog

Poczytaj o nowościach w ofercie i o tym co planujemy

Pomysł na prezent dla dziecka 14+ – Sklep Choni.pl

Pomysł na prezent dla dziecka 14+ – Sklep Choni.pl

Urodziny Twojego dziecka zbliżają się wielkimi krokami? Nie wiesz, co kupić swojemu nastolatkowi? Śpieszymy z pomocą! Pociechy, będące jeszcze do niedawna maluszkami, dorastają w błyskawicznym tempie. Nadążenie za ich potrzebami i upodobaniami to spore wyzwanie. Zwłaszcza w kwestii wyboru odpowiedniego prezentu urodzinowego czy świątecznego. Podpowiadamy, czym kierować się przy jego zakupie. A przede wszystkim – przedstawiamy kilka najlepszych inspiracji na prezent dla dziecka 14+. Oto one!
Pomysł na prezent dla 9-14-latka – Sklep Choni.pl

Pomysł na prezent dla 9-14-latka – Sklep Choni.pl

Dziewiąty rok życia kończy powoli okres dzieciństwa i jest pierwszym krokiem w stronę dojrzewania. Pociechy w wieku 9-14 lat stają się nastolatkami – mają swoje upodobania i zainteresowania, które przejawiają się choćby w sposobie spędzania wolnego czasu. Te indywidualne preferencje warto wziąć pod uwagę podczas poszukiwań idealnego prezentu urodzinowego lub podarowanego z innej okazji. Podpowiadamy, czym jeszcze kierować się przy jego wyborze i jakie zabawki sprawią największą radość dorastającym błyskawicznie pociechom!
Pomysł na prezent dla 7-8-latka – Sklep Choni.pl

Pomysł na prezent dla 7-8-latka – Sklep Choni.pl

Zainteresowanie zabawkami mija u dzieci wraz z wiekiem? Nic bardziej mylnego! Choć z zabawek najbardziej cieszą się najmłodsze szkraby, to uśmiech na twarzy zagości też na twarzach obdarowanych starszaków. Maluchy, które rozpoczynają przygodę ze szkołą, nie mogą narzekać na brak zabawek w pokoju. To sprawia, że zakup odpowiedniego prezentu dla pociechy w tym wieku, stanowi spore wyzwanie dla rodziców i bliskich. Podpowiadamy, czym kierować się przy poszukiwaniach idealnej zabawki. I przedstawimy kilka sprawdzonych inspiracji na prezent dla siedmio- i ośmioletnich chłopców i dziewczynek!
Pomysł na prezent dla 5-6 latka – Sklep Choni.pl

Pomysł na prezent dla 5-6 latka – Sklep Choni.pl

Wiek przedszkolny to wyjątkowy czas w życiu każdego dziecka. I ich rodziców – zwłaszcza wtedy, kiedy zbliżają się urodziny pociechy lub inna okazja, której nieodłącznym elementem będzie wręczony maluchowi prezent. Dzieci w wieku 5-6 lat zdają się mieć już wszystko – gromadzone latami zabawki wypełniają zwykle cały pokój. By kolejne podarunki zdobyły uwagę i sympatię szkraba, muszą być dobrze przemyślane. Czym kierować się przy wyborze prezentu dla przedszkolaka? Co kupić na prezent chłopcu, a co dziewczynce? Oto kilka sprawdzonych propozycji!
Pomysł na prezent dla 4 latka - Sklep Choni.pl

Pomysł na prezent dla 4 latka - Sklep Choni.pl

Wraz z wiekiem dziecka zakup idealnego prezentu urodzinowego czy świątecznego nieco się komplikuje. Dzieci, które zdają się posiadać niemal wszystkie możliwe zabawki, stają się coraz bardziej wymagające i coraz szybciej nudzą się prostymi przedmiotami. Aby nasz podarunek zainteresował czterolatka na dłużej, powinien być dobrze przemyślany. Trafionym wyborem będą z całą pewnością propozycje edukacyjne i kreatywne, które przybliżamy poniżej. Zachęcamy do sprawdzenia najlepszych propozycji zabawek dla 4-letnich chłopców i dziewczynek!
Pomysł na prezent dla 3-latka - Sklep Choni.pl

Pomysł na prezent dla 3-latka - Sklep Choni.pl

W życiu każdego 3-latka nie brakuje okazji do bycia obdarowanym kolejną zabawką. To, co wywołuje uśmiech na twarzy malucha, często przysparza nieco zakłopotania rodzicom, dziadkom czy innym bliskim dziecka. Czym kierować się przy wyborze idealnego prezentu dla 3-latka? Jakie zabawki dla dziewczynek, a jakie dla chłopców będą trafionym pomysłem? Podpowiadamy – w tym wieku warto postawić na przedmioty wspomagające rozwój ruchowy i intelektualny. Poniżej prezentujemy garść przetestowanych prezentowych inspiracji!
Pomysły na prezent dla 2 latka – urodziny i inne - Sklep Choni.pl

Pomysły na prezent dla 2 latka – urodziny i inne - Sklep Choni.pl

Urodziny Twojej dwuletniej księżniczki lub dwuletniego odkrywcy świata zbliżają się wielkimi krokami? Do niedawna jeszcze małe dziecko rośnie jak na drożdżach, przez co gubisz się w gąszczu zabawkowych możliwości? Przychodzimy z pomocą! W tym wieku dziecko zdobywa wiele nowych umiejętności – dobrze więc, by wybrane do zabawy przedmioty wpływały na wszechstronny rozwój naszej pociechy! Oto kilka sprawdzonych pomysłów na idealny prezent dla 2-latka – nie tylko na urodziny, ale i na inne okazje!
Prezent na roczek dla dziecka  - Inspiracje  - Sklep Choni.pl

Prezent na roczek dla dziecka - Inspiracje - Sklep Choni.pl

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie – zwłaszcza dla jego rodziców, chrzestnych i pozostałych bliskich. Jak każda ważna chwila, tak i roczek malucha, wymaga odpowiedniej oprawy i wyboru prezentu dla małego jubilata lub jubilatki. Co kupić dziecku na roczek? Na jaki prezent dla roczek dla chłopca lub dziewczynki postawić? Oto garść inspiracji!

8 wpis(ów)

na stronę