Blog

Poczytaj o nowościach w ofercie i o tym co planujemy

Pomysł na prezent dla 4 latka - Sklep Choni.pl

Pomysł na prezent dla 4 latka - Sklep Choni.pl

Wraz z wiekiem dziecka zakup idealnego prezentu urodzinowego czy świątecznego nieco się komplikuje. Dzieci, które zdają się posiadać niemal wszystkie możliwe zabawki, stają się coraz bardziej wymagające i coraz szybciej nudzą się prostymi przedmiotami. Aby nasz podarunek zainteresował czterolatka na dłużej, powinien być dobrze przemyślany. Trafionym wyborem będą z całą pewnością propozycje edukacyjne i kreatywne, które przybliżamy poniżej. Zachęcamy do sprawdzenia najlepszych propozycji zabawek dla 4-letnich chłopców i dziewczynek!
Pomysł na prezent dla 3-latka - Sklep Choni.pl

Pomysł na prezent dla 3-latka - Sklep Choni.pl

W życiu każdego 3-latka nie brakuje okazji do bycia obdarowanym kolejną zabawką. To, co wywołuje uśmiech na twarzy malucha, często przysparza nieco zakłopotania rodzicom, dziadkom czy innym bliskim dziecka. Czym kierować się przy wyborze idealnego prezentu dla 3-latka? Jakie zabawki dla dziewczynek, a jakie dla chłopców będą trafionym pomysłem? Podpowiadamy – w tym wieku warto postawić na przedmioty wspomagające rozwój ruchowy i intelektualny. Poniżej prezentujemy garść przetestowanych prezentowych inspiracji!
Pomysły na prezent dla 2 latka – urodziny i inne - Sklep Choni.pl

Pomysły na prezent dla 2 latka – urodziny i inne - Sklep Choni.pl

Urodziny Twojej dwuletniej księżniczki lub dwuletniego odkrywcy świata zbliżają się wielkimi krokami? Do niedawna jeszcze małe dziecko rośnie jak na drożdżach, przez co gubisz się w gąszczu zabawkowych możliwości? Przychodzimy z pomocą! W tym wieku dziecko zdobywa wiele nowych umiejętności – dobrze więc, by wybrane do zabawy przedmioty wpływały na wszechstronny rozwój naszej pociechy! Oto kilka sprawdzonych pomysłów na idealny prezent dla 2-latka – nie tylko na urodziny, ale i na inne okazje!
Prezent na roczek dla dziecka  - Inspiracje  - Sklep Choni.pl

Prezent na roczek dla dziecka - Inspiracje - Sklep Choni.pl

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie – zwłaszcza dla jego rodziców, chrzestnych i pozostałych bliskich. Jak każda ważna chwila, tak i roczek malucha, wymaga odpowiedniej oprawy i wyboru prezentu dla małego jubilata lub jubilatki. Co kupić dziecku na roczek? Na jaki prezent dla roczek dla chłopca lub dziewczynki postawić? Oto garść inspiracji!

4 wpis(ów)

na stronę