Ciastolina masa plastyczna + wałek i akcesoria

Kod produktu: 69704

Dostępność: W magazynie

34,94 zł

Masa plastyczna - rewelacyjny sposób na zabawkę z dzieckiem

O tym, że ciastolina gwarantuje świetną zabawę, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Uwielbiają ją maluchy, przedszkolaki i starszaki.

Oferowany zestaw spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. W zakład zestawu wchodzi 5 tub kolorowej masy plastycznej, plastikowy nożyk z otworem, radełko do ciasta, płaski wałek, duży wałek z różnorodnymi kształtami do odciskania w masie plastycznej.

Wszystkie elementy zestawu przyciągają uwagę dziecka dzięki żywym kolorom. Przed pierwszym użyciem zaleca się ugniatanie masy przez dłuższą chwilę, co pozwoli uzyskać lepsze właściwości. Jeśli zdarzy się, że ciastolina wyschnie, należy owinąć ją wilgotną szmatką, wówczas odzyska swoje właściwości i dziecko nadal będzie mogło nią się bawić.

Wymiary opakowania:
- 41 x 26 cm

Rozwój małej motoryki dziecka od najmłodszych lat jest bardzo ważny. Prawidłowy rozwój mięśni dłoni jest kluczowy, jeśli chodzi o naukę pisania, która czeka każde dziecko. Doskonałym sposobem na zwiększenie aktywności dłoni dziecka jest zabawa z masą plastyczną. Co więcej, taka zabawa rozwija kreatywność dziecka, a także ćwiczy obie półkule mózgu.

  Darmowa dostawa od 200 zł

  Wszystkie zabawki posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE

Mogą cię również zainteresować następujące produkty