Trąbka zabawkowa kolorowa dla dzieci

Kod produktu: 72759_purple blue

Dostępność: W magazynie

9,99 zł

Kolorowa trąbka - zabawka muzyczna dla dzieci

Zabawki muzyczne stanowią ciekawą propozycję, która nie tylko bawi, ale również rozwija poczucie rytmu.  Maluchy uwielbiają przedmioty, które wydają dźwięk. Są zaciekawione, skoncentrowane i chętne do tworzenia własnych melodii. Jeżeli Twoje dziecko przejawia większe zainteresowanie muzyką, wybierz dla niego zabawkę  muzyczną, która rozwinie w nim pasje.

Trąbka pozwala dziecku rozwinąć zmysł muzyczny lub bawić się w kreatywny sposób. Zabawka pobudza rozwój dziecka na kilku płaszczyznach równocześnie. Pozwoli na kreatywną zabawę każdemu małemu muzykowi. Wspomaga wyobraźnię oraz koncentrację.

Szczegółowy opis:

- kolor fioletowo-niebieski
- długość 33 cm
- wyprodukowana z plastiku

Dając dziecku w prezencie zabawkę muzyczną, nie oczekujmy, że od razu zostanie światowej sławy muzykiem. Widząc jego zainteresowanie dźwiękami, możemy po prostu wręczyć mu narzędzie, dzięki któremu rozwinie swoje zdolności. Jeżeli będzie to tylko chwilowy zachwyt, to niczego nie stracimy. Dziecko tak czy inaczej dużo zyska. Nauczy się rozróżniać dźwięki, będzie bardziej skoncentrowane, poprawi swoją pamięć, jak również pewność siebie, jeżeli zachęcimy je do występów publicznych.

  Darmowa dostawa od 200 zł

  Wszystkie zabawki posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE

Mogą cię również zainteresować następujące produkty