Ciastolina

Promocja

Magik Bubl Gel dmuchane Slime bańki czerwony

Magik Bubl Gel dmuchane Slime bańki czerwony

Normalna cena: 21,49 zł

Promocyjna cena 15,01 zł

Promocja

Magik Bubl Gel dmuchane Slime bańki fiolet

Magik Bubl Gel dmuchane Slime bańki fiolet

Normalna cena: 21,49 zł

Promocyjna cena 15,01 zł

Promocja

Ciastolina fryzjer 3 figurki + akcesoria i 4 tuby

Ciastolina fryzjer 3 figurki + akcesoria i 4 tuby

Normalna cena: 42,50 zł

Promocyjna cena 34,00 zł

4 produkt(ów)

na stronę

Rynek zabawek dla dzieci pełen jest nowoczesnych gadżetów. Tymczasem, jak się okazuje, rodzice coraz chętniej wracają do zabawek, które znają z czasów swojego dzieciństwa. Najlepszym na to przykładem są zestawy do ciastoliny, która przeżywa swoją drogą młodość. Nostalgiczna masa plastyczna w doskonały sposób łączy zabawę z rozwojem malucha!

 

Masa plastyczna  - bawi i rozwija

 

Ciastolina dla dzieci to zabawka mająca wiele zalet. Z jednej strony, pobudza wyobraźnię malucha, zachęcając go do swobodnego tworzenia wielu interesujących kształtów. Z drugiej, masa plastyczna sprzyja rozwojowi obu półkul mózgowych, które w równym stopniu zaangażowane są do wykrawania, zagniatania i lepienia kolejnych przedmiotów. To jednak nie wszystko  - ciastolina dla dwulatka, to idealny sposób na kształtowanie zdolności manualnych malucha. Zabawa świetnie usprawnia bowiem nieskoordynowane jeszcze rączki dziecka. To z kolei przekłada się na większą precyzję w codziennym życiu dziecka  - na przykład podczas trzymania łyżeczki czy prób samodzielnego picia z kubeczka. Nie bez znaczenia jest też terapeutyczne działanie zestawów ciastoliny. Zabawa nią jest w stanie zmniejszyć stres i nadpobudliwość dziecka, poprawiając przy okazji jego koncentrację. Co ważne, masa plastyczna może służyć też do nauki nowych słówek czy liczenia. Poza walorami edukacyjnymi, ciastolina dla chłopców i dziewczynek to zabawka, która pochłania na długie godziny, zapewniając mnóstwo frajdy i uśmiechu.

 

Ciastolina dla chłopców i dziewczynek

 

Ciastolina dla dzieci szturmem zdobyła serca nie tylko rodziców, ale przede wszystkim maluchów. Wyjątkowo rozwijająca i zajmująca masa plastyczna, to doskonała zabawka zarówno dla chłopców i dziewczynek. Ciastolina, z uwagi na niemal nieograniczone możliwości jej wykorzystania, pozwala pociechom na wyrażanie swojej ekspresji. Z jej pomocą można lepić dowolne kształty, symbole czy postacie. Świetnym treningiem będzie wspólne zagniatanie kolejnych literek alfabetu bądź cyferek. Chłopcy mogą wykazać się podczas tworzenia mniej lub bardziej skomplikowanych konstrukcji budowlanych. Dziewczynkom z kolei wiele radości sprawi tworzenie plastycznej biżuterii. Trudno o zabawkę, która tak jak zestaw do ciastoliny, umożliwia dzieciom niczym nieskrępowaną i w pełni spontaniczną aktywność, angażującą wiele zmysłów.

 

Ciastolina dla dzieci w każdym wieku

 

Wielu rodziców przed zakupem masy plastycznej zastanawia się, czy ich dziecko jest już wystarczająco duże, aby rozpocząć kreatywną zabawę. Pamiętajmy, że stymulowanie zmysłów dziecka odgrywa kluczową rolę na każdym z etapów życia malucha. Na szczęście, ciastolina dla dzieci to bezpieczna zabawka, stworzona z myślą o pociechach w różnych przedziałach wiekowych. W naszym sklepie znaleźć można znaleźć zarówno ciastolinę dla dwulatków, jak i zestawy niebrudzącej, rozpuszczalnej w wodzie masy plastycznej dla nieco starszych maluchów. Przed zakupem warto upewnić się, dla jakiej grupy dedykowany jest konkretny produkt.

 

Bogaty wybór zestawów do ciastoliny

 

Chcąc sprostać rozmaitym potrzebom i oczekiwaniom naszych małych klientów i ich rodziców, w sklepie Choni.pl oferujemy szeroki asortyment zestawów do ciastoliny. Bogaty wybór, choć nie ułatwia decyzji zakupowej, pozwala dobrać masę plastyczną nie tylko do wieku, ale i upodobań malucha. Dlatego wśród ciastoliny dla chłopców i dziewczynek nie mogło zabraknąć podstawowych zestawów ze stempelkami i foremkami dla najmłodszych, jak i tych bardziej zaawansowanych. Starsze dzieci z pewnością pokochają zestawy pozwalające im wczuć się w rolę fryzjera, mistrza sushi czy sprzedawcę lodów. Ciekawą propozycją są też zestawy ciastoliny służące do nauki alfabetu, zawierające plastikowe foremki w kształcie literek.

 

Szukasz zabawki, która łączy świetną zabawę z walorami edukacyjnymi? Takiej, która sprawia mnóstwo radości, a jednocześnie rozwija wyobraźnię i ćwiczy zdolności manualne? Postaw na masę plastyczną, pozwalającą na dowolne ugniatanie, wałkowanie i lepienie przedmiotów. Sprawdź naszą ofertę zestawów ciastoliny dla chłopców i dziewczynek w każdym wieku!