Znikopis | tablica | elektroniczny | dla dzieci

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Tablice magnetyczne dla dzieci od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem, zarówno chłopców, jak i dziewczynek w różnym wieku. Nie bez powodu  - magiczne wręcz właściwości znikopisu magnetycznego sprawiają, że zabawa nim pochłania dziecko na długi czas. Wyjątkowo dobrze zabawka sprawdzi się w przypadku małych artystów, uwielbiających malowanie i rysowanie. A że po zabawie nie trzeba w ogóle sprzątać, to zadowoleni będą też rodzice!

 

Tablice magnetyczne ze znikopisem – jak działają?

 

Działanie tablicy magnetycznej ze znikopisem dla większości maluchów to prawdziwa zagadka. To właśnie fascynacja pojawiającymi się i znikającymi malunkami sprawia, że dzieci wprost uwielbiają zabawę znikopisami magnetycznymi. Tymczasem, zasada działania tablic znikopisów dla dzieci jest niezwykle prosta. Jak wskazuje nazwa znikopisów magnetycznych, cała magia polega na wykorzystaniu zjawiska przyciągania i odpychania. Folia tablicy pokrywana jest opiłkami metalu, zwykle żelaza. Po przyłożeniu do niej rysika, drobinki zaczynają układać się w narysowane przez dziecko kształty. Aby pociecha mogła usunąć stworzone malowidło, wystarczy przesunąć suwak, znajdujący się na dole znikopisu dla dzieci. Dzięki temu, opiłki z powrotem rozsypują się po powierzchni tablicy magnetycznej, pozostawiając ją zupełnie czystą i gotową do ponownego zapełnienia.

 

Tablice do rysowania dla dzieci – dlaczego warto?

 

Znikopisy  - tablice do rysowania, to świetny pomysł na prezent dla chłopca i dziewczynki w każdym wieku. Zabawka ta, znana i ceniona już od lat, dostarcza maluchom nie tylko mnóstwo frajdy, ale i pozytywnie wpływa na ich rozwój. Wśród zalet znikopisów magnetycznych, należy wymienić przede wszystkim możliwość twórczej ekspresji  - malowanie i rysowanie magicznym rysikiem po tablicy to doskonały sposób na pobudzenie kreatywności malca. Tablice magnetyczne dla dzieci idealnie sprawdzą się też podczas nauki pisania i liczenia. Nie bez znaczenia jest świetny trening cierpliwości dziecka oraz precyzji ruchów jego małych dłoni.

 

Czysta radość z zabawy znikopisem magnetycznym

 

Wiele zabawek dla dzieci wymaga uporządkowania przestrzeni wokół po zakończonej zabawie. Najlepszym tego przykładem są służące do malowania farbki, które zostawiają ślady nie tylko na małych rączkach, ale i na stoliku czy w przypadku intensywnej zabawy  - nawet na ścianach pomieszczenia. Niekiedy uprzątnięcie po takiej kreatywnej zabawie zajmuje więcej czasu niż ona sama. Znikopisy magnetyczne w pełni rozwiązują problem potencjalnego bałaganu. To dlatego zabawę nimi tak bardzo lubią nie tylko dzieci, ale również ich rodzice. Czysta radość z zabawy to nie tylko swoboda wyrażania swojej kreatywności, ale także zasługa rysika, piszącego wyłącznie po tablicy i po niczym innym. Nie ma więc ryzyka przypadkowego pomalowania mebli, jak i konieczności pilnowania dziecka, które w pełnym skupieniu może oddać się rysowaniu po tablicy magnetycznej.

 

Jaką tablicę magnetyczną dla dziecka wybrać?

 

Znikopisy - tablice magnetyczne w idealny sposób łączą zabawę z edukacją malucha. W przyjemny sposób uczą cyferek, literek i kształtów. Szlifowanie zdolności rysowniczych ma ogromne znaczenie zarówno dla kreatywności dziecka, jak również jego zdolności manualnych. W ich ćwiczeniu doskonale sprawdzą się znikopisy magnetyczne, które przedstawiamy w naszym sklepie. Wśród dostępnych zabawek proponujemy kolorowe tablice magnetyczne dla dzieci, wyposażone w białą płaszczyznę do rysowania i pisania, magiczny rysik oraz suwak do zmazywania obrazków. Ciekawym rozwiązaniem są załączone w zestawie pieczątki, pozwalające na dodatkowe ozdabianie twórczości. Naukę świetnie wspomogą też znikopisy dla dzieci z liczydłem, umieszczonym na ramie zabawki. Świetnie sprawdzą się one w przypadku maluchów od 3 roku życia.

Szukasz idealnej zabawki dla małego artysty? Takiej, która pozwoli mu na wyrażenie swojej kreatywności i naukę jednocześnie? Sprawdź ofertę znikopisów  - tablic do rysowania, dostępnych w naszym sklepie. Magiczna zabawka to idealny sposób na przygotowanie malucha do tablicy, z jaką spotka się w przedszkolu czy szkole. A przy okazji mnóstwo frajdy!