Traktory zabawki

3 produkt(ów)

na stronę

Z pługiem obrotowym, z ruchomym turem, z napędem i przyczepką. Ciągniki zabawkowe, bo o nich właśnie mowa, należą do grona ulubionych dziecięcych pojazdów. Nie może ich zabraknąć w kolekcji malucha, obok samochodów wyścigowych, ciężarówek czy koparek. Lekkie traktorki, dostępne w małych i dużych wersjach, wykonane z różnych materiałów i z wieloma dodatkowymi elementami, doskonale sprawdzą się zarówno w pokoiku pociechy, jak podczas zabaw w przydomowym ogródku Sprawdź naszą ofertę wyjątkowych, kolorowych traktorów dla dzieci!

 

Zabawkowy traktor dla dziecka

 

Ciągniki zabawkowe dla dzieci są jednym z najczęściej wybieranych pojazdów, jakie znajdują się na wyposażeniu dziecięcego pojazdu. Zabawki traktory,  pozwalające rodzicom na sentymentalną podróż do wakacji spędzonych na wsi, maluchom dostarczają wiele frajdy. Wszystko to za sprawą wielu sposobów na wykorzystanie zabawkowych ciągników. Modele dostępne w sklepach z zabawkami, pozwalają nie tylko na swobodną jazdę po podłodze pokoju, ogrodowych ścieżkach czy na placu zabaw. Przestronna kabina, w której mieści się rolnik czy dodatkowe elementy, które można doczepiać do zabawki traktora, niezwykle urozmaicają zabawę. A nie od dziś wiadomo, że im więcej możliwości daje zabawka, tym więcej maluch poświęca jej czasu.

 

Ciągniki zabawkowe do wcielania się w role

 

Z pozoru niewinne przedmioty, jakimi są traktory zabawkowe dla dzieci, pomagają w zdobywaniu wielu cennych umiejętności. Bawiące się ciągnikami zabawkowymi maluchy, mogą przede wszystkim wcielać się w rolę prawdziwego rolnika i stawiać czoła wyzwaniom, z jakimi wiąże się praca w polu. Zbieranie plonów, opryskiwanie czy spulchnianie ziemi to tylko część możliwości, jakie dają zabawkowe traktorki dla dzieci. Odkrywanie uroków pracy na polu, to fascynujące zajęcie zwłaszcza dla chłopców, choć nie jest to regułą. Wszystkie pociechy, dla których wizyta na wsi to emocjonujące wydarzenie, pokochają miniaturowe ciągniki zabawkowe. Doskonale sprawdzą się one jako prezent dla, zainteresowanych nimi, maluchów.

 

Traktory – zabawki niezwykle uniwersalne

 

Traktory z przyczepką dla dzieci, to zabawki o wyjątkowo uniwersalnym charakterze. Z jednej strony, maluch może bawić się samym ciągnikiem. Z drugiej, w zależności od modelu, możemy doczepić do niego wiele różnych elementów. W naszym sklepie internetowym, znaleźć można między innymi traktory zabawkowe dla dzieci z: pługiem obrotowym i spychaczem, turem ruchomym i siewnikiem,  napędem i przyczepą, opryskiwaczem, cysterną, broną talerzową, wywrotką i nie tylko. Zabawki traktory, dostępne są jako pojedyncze zestawy, jednak możliwe jest również dopasowanie poszczególnych elementów do posiadanego już ciągnika zabawkowego. Dzięki temu, przeznaczenie zabawki będzie się zmieniać, w zależności od upodobań malucha. I jego wyobraźni, bo zabawki traktory doskonale kształtują kreatywność dziecka, zachęcając je do tworzenia własnych scenariuszy zdarzeń.

 

Ciągnik? Zabawka dla dzieci w każdym wieku!

 

Wśród zabawkowych ciągników dla dzieci, dostępne są modele przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Maluchom od 1 roku życia, jako pierwsze polecamy traktory zabawki muzyczne, wydające przyjemną melodyjkę. Interaktywny, kolorowy traktorek z przyczepka i farmerem, który kiwa się na boki, z całą pewnością przyciągnie uwagę pociechy. Starszakom od 3 roku życia, do gustu przypadną zwłaszcza niezwykle realistyczne modele, przypominające te, z których na co dzień korzystają sami rolnicy. Ruchome elementy, wbudowany napęd, skrętne koła, możliwość sterowania kierownicą oraz odpinanie zabawkowego ciągnika od przyczepki to gwarancja doskonałej zabawy, która pochłonie malucha na długie godziny, pozwalając mu w pełni wczuć się w swoje obowiązki. Doskonałym pomysłem na prezent dla fana rolnictwa, będą też zestawy typu farma, które oprócz zabawkowego ciągnika z dodatkowymi elementami, zawierają także figurki zwierząt.

 

W Twoim dziecku drzemie mały rolnik? Fascynuje go wszystko, co związane z pracą na roli? Sprawdź naszą ofertę starannie zaprojektowanych i wykonanych zabawkowych ciągników dla dzieci w różnym wieku. Wśród nich zgromadziliśmy bezpieczne, grające modele traktorów zabawek dla najmłodszych i profesjonalne zestawy maszyn dla nieco starszych pociech.