Instrumenty i zabawki muzyczne dla dziecka

Promocja

Różowe lusterko muzyczne - zabawka dla dzieci

Różowe lusterko muzyczne - zabawka dla dzieci

Normalna cena: 21,45 zł

Promocyjna cena 13,51 zł

Promocja

Pianinko organki zabawka muzyczna dla dzieci - domek

Pianinko organki zabawka muzyczna dla dzieci - domek

Normalna cena: 42,50 zł

Promocyjna cena 25,50 zł

Promocja

Pianinko organki zabawka muzyczna dla dzieci - domek

Pianinko organki zabawka muzyczna dla dzieci - domek

Normalna cena: 42,50 zł

Promocyjna cena 25,50 zł

Promocja

Pianinko organki muzyczne bębenek koła zębate

Pianinko organki muzyczne bębenek koła zębate

Normalna cena: 63,90 zł

Promocyjna cena 35,50 zł

Promocja

LEGO Vidiyo zestaw party Llama BeatBox 43105

LEGO Vidiyo zestaw party Llama BeatBox 43105

Normalna cena: 83,98 zł

Promocyjna cena 50,00 zł

Promocja

Tęczowe cymbałki 8- tonowe + pałeczki

Tęczowe cymbałki 8- tonowe + pałeczki

Normalna cena: 25,99 zł

Promocyjna cena 17,99 zł

Promocja

Przenośna perkusja dotykowa - mata grająca

Przenośna perkusja dotykowa - mata grająca

Normalna cena: 36,99 zł

Promocyjna cena 24,00 zł

Promocja

Żółw żółwik zabawka muzyczna interaktywna

Żółw żółwik zabawka muzyczna interaktywna

Normalna cena: 43,55 zł

Promocyjna cena 24,50 zł

10 produkt(ów)

na stronę

Liczne badania pokazują, że dzieci, które od pierwszych dni życia miały kontakt z muzyką, lepiej przyswajają wiedzę i łatwiej radzą sobie ze stresem. Wbrew pozorom, muzyka to nie tylko przyjemne dla ucha dźwięki, ale potężne narzędzie, sprzyjające prawidłowemu rozwojowi malucha. Warto więc zadbać, by w pokoju dziecka znalazło się miejsce na zabawki muzyczne. Bogaty ich wybór prezentujemy w naszym sklepie!

 

Wpływ zabawek muzycznych na rozwój dziecka

 

Edukacja muzyczna odgrywa niezwykle ważną rolę w życiu każdego, a zwłaszcza młodego, człowieka. Wspólne śpiewanie kołysanek, słuchanie piosenek czy tańczenie w rytm dźwięków to nie tylko przyjemna forma spędzania czasu. Trudno nie docenić ogromnego wkładu muzyki w rozwój dziecka. Przede wszystkim, zabawki muzyczne dla dzieci mają na nie pozytywny wpływ  - poprawiają humor, dodają energii, motywują do działania, oddziałując na wszystkie niemal zmysły. Wystarczy spojrzeć na zaciekawione i skupione twarze maluszków, które entuzjastycznie reagują na nowe dźwięki i z chęcią tworzą własne melodie. Oprócz tego, obcowanie z muzyką doskonale rozwija wyobraźnię i wrażliwość. Nie bez znaczenia jest również to, że zabawki - instrumenty muzyczne ćwiczą pamięć grających na nich dzieci, wspomagają koncentrację oraz doskonalą spostrzegawczość. Zabawki muzyczne mogą, choć wcale nie muszą, pomóc w rozwijaniu dziecięcych pasji i talentów. Przede wszystkim są bowiem źródłem ogromnej radości i trwającej godzinami zabawy!

 

Pierwsze zabawki muzyczne maluszka

 

W naszym sklepie internetowym wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców maluszków w każdym niemal wieku. W ofercie zabawek muzycznych dla dzieci, nie mogło więc zabraknąć propozycji dla najmniejszych szkrabów. U niemowląt, w odkrywaniu fascynującego świata dźwięków, idealnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju maty edukacyjne, grające melodie i przykuwające wzrok mnogością kolorów. Równie świetnym pomysłem będą grzechotki i zabawki-klekotki - takie zabawki muzyczne stymulują dodatkowo pierwsze umiejętności manualne dziecka.

 

Najlepsze zabawki muzyczne dla 2-latka

 

Zabawki muzyczne dla dzieci w pierwszym roku życia służą przede wszystkim oswajaniu malucha z otaczającymi go dźwiękami. W przypadku 2-latków zabawki muzyczne pełnią jeszcze jedną, niezwykle ważną funkcję  - edukacyjną. Doskonale łączą bowiem to, co przyjemne w zabawie, z tym, co pożyteczne dla rozwoju malucha. W tym okresie jego życia, doskonałym pomysłem na prezent będą zabawkowe instrumenty muzyczne  - cymbałki, tamburyn, kastaniety czy marakasy. Wszystkie one bardzo dobrze stymulują zmysły i motorykę pociechy, pozwalając jej jednocześnie na swobodną ekspresję artystyczną. Wśród zabawek muzycznych dla 2-latka, królują też mini pianinka z grającymi klawiszami, które ćwiczą koordynację ręka-oko. Świetnym pomysłem są modele, które po naciśnięciu klawisza wydają odgłosy charakterystyczne dla zwierząt. W ten sposób, maluch uczy się rozpoznawania dźwięków konia, krowy czy kury. Oczywiście, przy tym wszystkim układa swoje pierwsze melodie i rozwija wirtuozerski talent! Maluchom, które rozpiera energia, polecamy z kolei takie zabawki instrumenty muzyczne, jak gitara czy perkusja. Zabawa nią to niezły trening rytmu i koordynacji.

 

Zabawki muzyczne dla starszaka

 

Zamiłowanie do zabawek muzycznych u dzieci nie mija wraz z wiekiem. Wręcz przeciwnie  -  pielęgnowana od najmłodszych lat fascynacja dźwiękami, pozostaje z maluchami na długo. W okresie przedszkolnym wiele dzieci zaczyna marzyć o karierze piosenkami lub piosenkarza. Małym gwiazdom estrady, proponujemy więc przede wszystkim  mikrofon muzyczny, który gra i świeci. Taki zestaw to sprawdzony przepis na udane, domowe karaoke.

 

Szukasz inspiracji na prezent, który wprawi Twoje dziecko w doskonały nastrój i pozwoli rozwinąć artystyczne talenty? Sprawdź naszą ofertę bezpiecznych zabawek muzycznych  - dla 2-latków, przedszkolaków i niemowląt. Przedstawione w naszym sklepie zabawki w postaci instrumentów muzycznych doskonale angażują wszystkie zmysły malucha!