Zestaw do łapania motyli i owadów dla dzieci

Kod produktu: 03531

Dostępność: W magazynie

22,50 zł

Przybory dla dziecka zafascynowanego światem przyrody

Ciepłe, wakacyjne dni przepełnione słońcem zachęcają, by spędzać każdą wolną chwilę na łonie natury. Idealnym miejscem są wszelkie łąki i polany, na których nasza pociecha nie tylko będzie się dobrze bawić, ale też wiele się dowie o otaczającej ją przyrodzie. Fascynujący świat owadów, który malec pozna podczas takiej wyprawy, może stać się początkiem nowej pasji czy też rozszerzyć jego dotychczasowe zainteresowania.

Dlatego mały miłośnik owadów powinien być wyposażony w akcesoria, które ułatwią mu chwytanie i poznawanie najciekawszych czy niespotkanych dotąd okazów. Nasz kolorowy zestaw z pewnością pomoże rozwijać w dziecku tę pasję.

Zestaw zawiera:
- uchwyt z siatką na motyle bądź owady
- pojemnik na owady (zamykany z 6 komorami)
- pęsetę
- mini lupkę

Wymiary:
- uchwyt z siatką: 76 cm (długość całkowita)
- nożytyczki: 18 x 7 cm
- pojemniczek: 13,5 x 4,5cm
- lupka: 13 x 6,5 cm
- pęseta: dł. 11 cm


Mały odkrywca wyposażony w nasz ciekawy komplet akcesoriów będzie mógł swobodnie kontynuować i rozwijać swoją pasję, a tak przygotowany maluch może bez przeszkód wyruszyć na poszukiwania i odkrywać fascynujący świat owadów. Warto wspierać jego zainteresowania, bo może będzie to dla niego przygoda na całe życie. A jeśli nie, wiedza i umiejętności, które zdobędzie podczas takiej zabawy, z pewnością przydadzą się na lekcjach biologii.

  Darmowa dostawa od 200 zł

  Wszystkie zabawki posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE

Mogą cię również zainteresować następujące produkty